Kategoria: Podziękowania dla gości

Ciekawe i ręcznie wykonane podziękowania na ślub

Zawarcie związku małżeńskiego należy do najistotniejszych dni w życiu stąd również należałoby tą chwilę zachować w pamięci. Podarowanie młodej parze oryginalnego podarunku to świetne rozwiązanie.

Ślub podziękowania

Drewniane serce wykonane z wielką pasją uwidocznia niesamowitość tej okazji, a jednocześnie daje okazję na przekazanie błogich słów. Ciekawe motywy motylka i kwiatków są niezwykle stylowe, a sam podarunek szczyci się niezwykle oryginalnym wykończeniem. Trwała i wytrzymała pamiątka jest w stanie wywołać radość i wzruszenie u nowożeńców. Continue reading

Organizacja chrztu – pomysłowe i ciekawe podziękowania

Chrzest święty to niezmiernie ważny dzień w ludzkim życiu i uroczystość, jaką warto trwale zachować w pamięci. Chrzestni odgrywają tu bardzo istotną rolę, w następstwie tego należy im się słowo wdzięczności, które powinno przybrać nietrywialną formę.

Personalizowane podziękowania dla chrzestnych

Drewniana statuetka wyrażająca wdzięczność oraz miłe słowa sprawi przyjemność oraz wywoła wzruszenie. Umieszczony motyw anioła ma prawo mieć niebieskie bądź różowe wypełnienie, a to nawiązuje to płci dzieciątka, a jednocześnie akcentuje typ uroczystości. Indywidualny grawer pozwala przekazać chrzestnym słowa wdzięczności. Continue reading

Pamiątkowe podziękowania dla gości – ciekawe wzory

Mamy przyjemność zaprezentować ponadprzeciętne podziękowania dla gości chrzcielnych. Będą stanowić cudną oraz elegancką pamiątkę, lecz również i funkcjonalny przedmiot jako dekoracyjny magnes. Przedstawiamy podziękowania na chrzest w kształcie drewnianego gołąbka lub też serca z personalizacją.

Chrzest ładne podziękowania

By nasze podziękowanie spełniły wyczekiwania naszych klientów oraz ich gości dbamy o najwyższej jakości wykonanie oraz wykorzystanie drzewa trafnego gatunku, dzięki czemu na pewno osoby obdarowane z radością umieszczą na lodówce w swojej kuchni taki magnes-pamiątkę. Mała cena za tak ładną dekorację! Continue reading

Profesjonalnie wykonane podziękowania na ślub i wesele

Młoda Para zawsze pragnie podziękować gościom ślubnym w nadzwyczajny sposób – stworzona przez nas propozycja to gotowy pomysł na taki podarek! Nie będzie ulotnym prezentem w postaci ciastek, ale trwałym wspomnieniem w ładnej formie. Wolno wybrać czy woli się podziękowanie w formie gołębia czy serca.

Ślub ładne podziękowania dla gości

Gdy do tego dojdzie personalizacja i grafika – będzie całkowicie! Goście ucieszą się też na widok znajdującego się z tyłu magnesu. To właśnie dzięki temu wspomnienie ślubu będzie też wygodnym gadżetem na lodówkę. Continue reading

Roczek – piękne i tanie podziękowania dla gości – sklep

W naszej ogromnej ofercie nie mogło zabraknąć podziękowań przygotowywanych z myślą o gościach przybywających celebrować pierwsze urodziny malucha. Żeby roczek był jeszcze lepiej upamiętniony, oferujemy coś co otwarcie będzie się kojarzyć z małym solenizantem. Ta koncepcja jest po mistrzowsku odwzorowana w naszych ozdobach. Zyskają unikalnego charakteru to właśnie dzięki personalizacji.

Roczek podziękowania ładne

Wystarczy podesłać nam imię dziecka i datę urodzin, a my starannie naniesiemy je na pamiątkę. Prócz tego, zachęcamy do wybrania jednego z wielu wzorów. Continue reading

Sklep z ręcznie tworzonymi podziękowaniami dla gości

Jeżeli Twój syn czy też córka będzie przystępować do Pierwszej Komunii Świętej należałoby nie zapominać o każdym szczególe. Podziękowania na komunię, które przygotowaliśmy pozwolą wyodrębnić wdzięczność rodziców względem przybyłych gości. Niuansowy motyw gołębicy lub też serca perfekcyjnie wpisuje się w klimat wydarzenia, a możliwość personalizacji zezwala zaakcentować jego nadzwyczajny charakter.

Komunia ładne podziękowania dla gości

Co znacznie więcej, oferowane przez nas podziękowania mają w sobie magnes, to naturalnie dzięki czemu sprawdzą się również jako drewniana pamiątka, jak oraz spełnią praktyczną funkcję. Continue reading

Podziękowania dla gości urodzinowych

Pierwsze urodziny potomka to okazja, aby przygotować perfekcyjną imprezę dla członków rodziny oraz znajomych. W Polsce coraz to popularniejszy staje się trend dziękowania przybyłym na imprezę gościom – oprócz czułych słów, wypada przekazać rodzinie drobny podarek, który będzie przypominał im o udanej imprezie – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to czarujący upominek, który zaznaczy jak ważna jest ich obecność oraz przyniesie im kolosalną radość.

Oferowane magnesy jako podziękowanie dla gości to personalizowany upominek, który na dodatek spotęguje przyjemne wspomnienia z imprezy. Prócz magnesów, zadbaliśmy także o formę wręczania podarunku – do każdego egzemplarza dodajemy dekoracyjną kopertę (koperty dostępne w trzech kolorach do wyboru: szary, różowy lub też niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Organizacja ślubu – podziękowania dla gości

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej pary młodej. Zwyczajem jest też składanie podziękowań rodzicom. Nowym, acz niezwykle sympatycznym zwyczajem stają się także podziękowania dla przybyłych gości – również te słowne i te, które przewidują wręczanie drobnych podarków na zakończenie uroczystości. Podziękowania dla gości na ślub to prosty, lecz równocześnie unikalny sposób na okazanie wdzięczności i sprawienie dużej przyjemności wszystkim przybyłym na uroczystości ślubne. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów pełnią rolę zarówno pamiątki z wesela i także upominku, w którym zamknięte będą najmilsze wspomnienia z uroczystości ślubnych.

Proponowane przez nas podziękowania dla gości to trwałe gadżety wykonane z drewna, na które jesteśmy w stanie nanieść dowolny tekst. Podana cena obejmuje gotowy do wręczenia magnes oraz dekoracyjną kopertę (do wyboru trzy kolory: różowy, szary bądź też niebieski) – gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty.

wesele

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Pięknie wykonane podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości z okazji chrztu to coraz częściej pojawiający się gest rodziców dziecka dla rodziny oraz znajomych, którzy przybyli na uroczystości. Prezentowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to niezmiernie urocza pamiątka, która na pewno sprawi gościom gigantyczną radość oraz będzie przypominać o sympatycznie spędzonym dniu.

Trwałe, drewniane podziękowania dla gości na chrzest to szansa stworzenia spersonalizowanego upominku, który równocześnie stanowi doskonałą ozdobę. Magnesy sprzedajemy w zestawach razem z dekoracyjnymi kopertami w trzech barwach – szarym, różowym bądź też niebieskim.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Komunia – jakie podziękowania dla gości

Miłe skojarzenia z Komunią Świętą powinny pozostać z Państwem jak najdłużej – dlatego należałoby zatroszczyć się o ozdobne pamiątki z Komunii. Nowym zwyczajem jest nie jedynie celebrowanie najważniejszej osoby, czyli dziecka przyjmującego Pierwszą Komunie, ale także podziękowanie dla bliskich za liczne przybycie. Chcą Państwo podziękować rodzinie i znajomym za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to stylowy, unikalny i przyjemny sposób.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na pokazanie, jak są dla nas ważni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to unikalny, użyteczny oraz jednocześnie prosty upominek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy gości. Do każdego magnesu dodawana jest koperta dostępna w trzech kolorach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl